dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Borne Sulinowo

73 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

73 ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bolesława Chrobrego

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

359 000 zł78,31 m² 4 584,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja - duża promocja - cena obniżona bardzo ładne mieszkanie 2-poziomowe Z bezpośrednim wyjściem Z mieszkania do ogródka borne sulinowo - tu się oddycha Bardzo ładne dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Turystyczna

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

1 999 000 zł184 m² 10 864,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 481 m²

Nowa cena! Wyjątkowy, wolnostojący dom położony w malowniczej części Bornego Sulinowa, przy ul. Turystycznej. Nieruchomość znajduje się na dużej, pięknie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł23,23 m² 5 983,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Informacje ogólne: na sprzedaż oferujemy przytulne, spółdzielcze mieszkanie z własnościowym prawem do lokalu o powierzchni 23,13 m . Mieszkanie znajduje się w Bornem Sulinowie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orła Białego

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

320 000 zł75,89 m² 4 216,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkania 3-pokojowe, i piętro borne sulinowo - tu się oddycha Mieszkanie 3-pokojowe w Bornem Sulinowie, idealne dla rodziny. Bardzo cieple, słoneczne mieszkanie. Mieszkanie usytuowane w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lokal użytkowy, ul. Bolesława Chrobrego

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

370 000 zł186,30 m² 1 986,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokale do własnej aranżacji. Borne Sulinowo, ulica Bolesława Chrobrego. Oferujemy na sprzedaż zespół 7 lokali niemieszkalnych w Bornem Sulinowie przy ul. B. Chrobrego (dawna "zatoka").

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, Aleja Niepodległości

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

888 000 zł4 354 m² 203,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

centrum miasta - teren inwestycyjny - Borne Sulinowo Działka: - nr 45/23 o pow. 4843 m2 rezerwacja - nr 45/22 o pow. 3205 m2 cena 653.000 zł - nr 45/27 o pow. 4354 m2 cena 888.000 zł - nr.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reja

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

225 000 zł53,30 m² 4 221,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Borne sulinowo - tu się oddycha na parterze - mieszkanie 2 - pokojowe Duże 2-pokojowe mieszkanie o pow. 53,30 m2, przestronne, jasne, położone na parterze, w dobrej lokalizacji: obok sklepu,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Magnoliowa

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

390 000 zł2 316 m² 168,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w Bornem Sulinowie ul. Magnoliowa, nr 1/226, pow. 2316 m Przeznaczenie: 69 mw, mn, u, ut zabudowa mieszkaniowa, usługowa i turystyczna Położona w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż, ul. Towarowa

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

46 000 zł20 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:20 m²

Borne sulinowo ul. Towarowa, garaż położony W kompleksie garażowym. Garaż o pow. użytkowej 15,10 m2 położony na działce nr 7/97 o pow. 20 m2 w kompleksie garaży przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Słoneczna

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

419 000 zł120 m² 3 491,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy wyjątkowe, poddaszowe mieszkanie położone w Bornem Sulinowie przy ul. Słonecznej miejscu, które łączy historyczny klimat z nowoczesnym komfortem. Usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bolesława Chrobrego

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

305 000 zł85,50 m² 3 567,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże przestronne, poddaszowe mieszkanie Z antresolą bezczynszoweborne Sulinowo - tu się oddycha Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie poddaszowe z własnym ogrzewaniem w Bornem Sulinowie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

239 000 zł75,89 m² 3 149,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Marzy Ci się mieszkanie z dużym salonem, przestronnym przedpokojem i dużą kuchnią? Jeśli tak, to ta oferta jest skierowana do Ciebie. Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Orła Białego

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

199 000 zł34,73 m² 5 729,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Informacje Ogólne: przedmiotem opisu jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położonego w miejscowości Borne Sulinowo, przy ulicy Orła Białego 13. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Borne Sulinowo

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

849 000 zł6 012 m² 141,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki położonej w miejscowości Borne Sulinowo, przedmiot sprzedaży to nieruchomość niezabudowana stanowiąca działkę nr ew. 62/3 o powierzchni 6012 m2, położona przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą, ul. Słowackiego

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

1 950 000 zł445,27 m² 4 379,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:-

Budynek W zabudowie szeregowej - 9 mieszkań W jednym miejscu Dzisiaj prezentujemy wyjątkową, bardzo ciekawą i niespotykaną ofertę sprzedaży budynku, w którym znajduje się 9.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

1 900 000 zł680 m² 0,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 402 m²

-Obniżka ceny- ofertą sprzedaży jest budynek mieszkalny z usługami, w którym zlokalizowane są dwa samodzielne mieszkania, restauracja i pensjonat z 13 pokojami pod wynajem usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament wysoki standard, ul. Brzechwy

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

529 000 zł73,75 m² 7 172,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 73,75 m , położone na 2. piętrze niskiego, kameralnego budynku przy ul. Jana Brzechwy w Bornem Sulinowie. Do lokalu przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Słoneczna

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

399 000 zł120 m² 3 325 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy unikatowe mieszkanie poddaszowe położone na 2. piętrze klimatycznego bloku koszarowego w Bornem Sulinowie, przy ul. Słonecznej. Ta nieruchomość to prawdziwa perełka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzosowa

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

229 000 zł63,44 m² 3 609,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Prezentujemy ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 63,40 m , usytuowanego w malowniczej okolicy pełnej zieleni, zaledwie kilkadziesiąt metrów od urokliwego jeziora '.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

369 000 zł98,81 m² 3 734,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z klimatem na poddaszu z antresolą i kominkiem, borne Sulinowo Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 98,81 m (plus piwnica 8,42 m ) położone na poddaszu ocieplonego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orła Białego

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

256 000 zł57,84 m² 4 426 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie borne sulinowo - tu się oddycha Mieszkanie 3-pokojowe w Bornem Sulinowie, idealne dla rodziny. Mieszkanie rozkładowe, składające się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn z garażem, ul. Wojska Polskiego

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

45 000 zł19,50 m² 2 307,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Informacje ogólne: przedstawiamy Państwu dwa garaże (cena dotyczy jednego garażu), położone na działkach nr 89/101 i 89/102 położone w Bornem Sulinowie przy ul. Wojska Polskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna, ul. Poprzeczna

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

169 000 zł961 m² 175,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zabudowa mieszkalna wielorodzinnej - Borne Sulinowo Działka nr 85/6 o pow. 961 m2 znajduje się na rogu ul. Wojska Polskiego i ul. Poprzecznej w Bornem Sulinowie. Doskonałe miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wojska Polskiego

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

295 000 zł64,50 m² 4 573,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 64,50 m , położonego na parterze budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Bornem Sulinowie przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

192 000 zł48,50 m² 3 958,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Borne sulinowo - bardzo ładne mieszkanie, 2 - pokojowe Z dwoma balkonami, położone na III piętrze W pobliżu lasu. Bardzo ładne 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 48,50 m2 Mieszkanie w kw.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jeziorna

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

234 000 zł36,15 m² 6 473,03 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa atrakcyjna cena! apartament nad J. Pile! sprzedaż lub zamiana na 2 lub 3 pokojowe mieszkanie na parterze W bornem sulinowie! Informacje ogólne: mieszkanie o powierzchni 36,15 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł48,88 m² 5 707,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Informacje ogólne: przytulne i przestronne mieszkanie w Bornem Sulinowie, usytuowane przy jednej z głównych ulic miasta, al. Niepodległości, to idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy Borne Sulinowo

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

5,78 zł/m²277 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal usługowo-handlowy/magazynowy o pow. 277,00 m2 w budynku Dworca pkp w Silnowo. Pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różana

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

345 000 zł47,02 m² 7 337,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie z bezpośrednim zejściem do ogrodu w "willi Rosa" przy ul. Różana 2, położone na parterze o pow. 47,02 m2 składające z przestronnego pokoju dziennego, sypialni, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

399 000 zł70 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na parterze wyremontowanego koszarowca przy ulicy Juliusza Słowackiego 5 w Bornem Sulinowie, w cichej i zielonej okolicy, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Borne Sulinowo

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

1 950 000 zł2 476 m² 787,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 476 m²

Unikatowa nieruchomość z ogromnym potencjałem Kłomino / Borne Sulinowo Przedstawiam Państwu wyjątkową, rzadko spotykaną na rynku nieruchomość inwestycyjną. W sercu jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Konopnickiej

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

360 000 zł81,90 m² 4 395,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Informacje ogólne: przy zakupie Właściciel lokalu wystawia fakturę vat 23%. Na sprzedaż: atrakcyjny lokal użytkowy w sercu Bornego Sulinowa idealny na działalność usługową lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Konopnickiej

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

1 950 000 zł1 334 m² 1 461,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Hotel / Ośrodek Wypoczynkowy Revital znajduje się w województwie zachodniopomorskim, w powiecie szczecineckim, w miejscowości Borne Sulinowo - urokliwym miasteczku położonym nad jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

280 000 zł65 m² 4 324,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja 3-pokojowe na parterze, ciepłe, słoneczne Mieszkanie rozkładowe, ciepłe o pow. 64,75 m2 położone na parterze. Opis mieszkania (w księdze wieczystej: pokój - 3, kuchnia -1, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Niepodległości

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

322 000 zł64 m² 4 997,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo dogodna lokalizacja - ścisłe centrum miasta 3-pokojowe mieszkanie Z loggią na parterze | 64,43 m2 Na sprzedaż jasne, ciepłe i słoneczne mieszkanie o powierzchni 64,43 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Borne Sulinowo

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

250 000 zł2 100 m² 119,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka z planem miejscowym pod zabudowę jednorodzinną ,wielorodzinną lub usługową 200 m do jeziora i lasu oraz 500m od ścisłego centrum miasta.] Położona przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wojska Polskiego

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

850 000 zł6 700 m² 126,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka 6700m2 zabudowana budynkiem w stanie surowym. Ekspertyza budowlana umożliwiająca przebudowę i wykończenie. Wszystkie media miejskie + enea na działce. Zapewnienie z miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Orła Białego

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

435 000 zł100 m² 4 350 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Prezentuje Państwu mieszkanie w stanie deweloperskim w nowo wybudowanym budynku 5 lokalowym, dwupoziomowe mieszkanie o nowoczesnym układzie. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

280 000 zł60 m² 4 649,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Borne sulinowo - mieszkanie 2 - pokojowe na parterze Proponujemy Państwu zakup mieszkania położonego w budynku z cegły, w cichej i spokojnej okolicy. Opis mieszkania (w księdze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Borne Sulinowo

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

530 000 zł96 m² 5 492,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaz przepiekne mieszkanie bezczynszowe na pierwszym pietrze o powierzchni 96,5 m2 W sklad mieszkania wchodzi: - przedpokój - łazienka po remoncie - salon Z jadalnią połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Orła Białego

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

620 000 zł100 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż bezczynszowe wyjątkowe, mieszkanie z ogrodem i tarasem! Prezentuje Państwu świeżo oddane do użytku mieszkanie w nowo wybudowanym budynku 5 lokalowym, dwupoziomowe mieszkanie.